O Nas

DAAS Group to grupa podmiotów krajowych i zagranicznych powiązanych kapitałowo z firmą DAAS Sp. z o.o., zajmujących się produkcją oraz dostawą konstrukcji, usługami w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ogniochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych, pracami projektowymi i pracami demontażowymi, a także szeregiem innych, nietypowych prac na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego. DAAS sp. z o.o. powstała na bazie Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowo - Usługowego DAAS Dawid Starzyczny.

  • Prace wykonujemy zgodnie z zachowaniem zasad BHP, jak i również wszelkich obowiązujących norm i przepisów prawa budowlanego, a naszą kadrę buduje zespół fachowych, profesjonalnie wyszkolonych specjalistów posiadających szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych nam zleceń.
  • Szczególną uwagę przykładamy do solidnej, bezpiecznej i czystej realizacji wykonywanych przez nas zadań, czego dowodem jest nie tylko szereg referencji, ale przede wszystkim niesłabnące zaufanie naszych Klientów, którzy traktują nas jako wiarygodnego partnera biznesowego. Potwierdzeniem tego jest nie tylko stale rosnąca rozpoznawalność firmy na rynku, ale również kontrakty długoterminowe ze stałymi Kontrahentami.
  • Zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów przemysłowego dostępu linowego z międzynarodowym certyfikatem IRATA rozpoznawanym i szanowanym na całym świecie. 
  • Działamy bez kompromisów – pełne zabezpieczenie ludzi, miejsca i procesów zachodzących w miejscu pracy.
  • Wysokość nie jest dla amatorów – nasi pracownicy to praktycy z doświadczeniem w pracach z wykorzystaniem techniki dostępu linowego, przeszkoleni w międzynarodowym systemie IRATA, dysponujący specjalistycznym sprzętem, który jest certyfikowany i sprawdzany codziennie. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji kontraktów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.
  • Niezależnie czy jest to elektrownia, platforma wiertnicza, przekaźnik telekomunikacyjny, czy zakład przemysłowy w trakcie produkcji – przygotowujemy plan operacyjny, dobieramy odpowiednie zabezpieczenia i narzędzia i działamy.
  • Wyzwania przed profesjonalnym dostępem linowym – przeważnie nie chodzi już o to, aby praca była wykonana w bezpiecznych warunkach, profesjonalnie, porządnie i szybko – wyzwaniem jest to, aby być niewidocznym, nie wstrzymywać innych prac, nie zatrzymywać ruchu produkcyjnego w zakładzie.

Katalog DAAS Group
Prezentacja DAAS Group