Malarnia

Malarnia konstrukcji stalowych Będzin – zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych

Specjalistyczna malarnia konstrukcji położona w Będzinie (śląskie), spełniająca wszelkie wymogi środowiskowe, dysponująca obszernymi komorami oraz suwnicami o dużej nośności to gwarancja profesjonalnego wykonania powłok, co gwarantuje długi okres bezproblemowego użytkowania zabezpieczonych elementów.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy komory lakiernicze do wykonywania malowanie konstrukcji stalowych o wymiarach 20 x 5 x 4,5m, rozlokowane na hali o powierzchni ponad 3600m2 z dwoma suwnicami o udźwigu 32 ton, co umożliwia nam wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego elementów o dużych gabarytach. Nowoczesne, zautomatyzowane komory zapewniają optymalne warunki do przygotowania powierzchni, aplikacji ciekłych systemów malarskich oraz metalizacji natryskowej.

Przed procesem malowania wykonujemy czyszczenie strumieniowo ścierne (piaskowanie, śrutowanie) powierzchni konstrukcji stalowych.

Na miejscu dysponujemy również niezbędnym osprzętem i narzędziami, zapewniającymi zdolność wykonania procesów powiązanych z zabezpieczeniem antykorozyjnym, łącznie z etapami laboratoryjnej analizy powierzchni materiałów poddawanych obróbce i powłok zabezpieczających. Wszystko to obsługują doświadczeni pracownicy, zarządzani przez wykwalifikowaną kadrę.

Zapraszamy do współpracy wytwórnie konstrukcji stalowych oraz fabryki maszyn, pojazdów i urządzeń, wykorzystujących w swoim procesie produkcji ciekłe zabezpieczenia antykorozyjne oraz ognioochronne malowanie ppoż, jak również inne nowoczesne formy zabezpieczenia antykorozyjnego, jak:

metalizacja natryskowa, natrysk HVOF, natryskiwanie plazmowe.